ACT Science Test Kursu

act science dersleri

Eğer ACT için hazırlanıyorsanız ve yüksek puan hedefliyorsanız, ACT Science dahil olmak üzere tüm bölümler hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. ACT Science bölümünden ne bekleyeceğinizi bilmeniz, çalışmaya başlamadan sahip olmanız gereken en gerekli bilgidir. Belki şaşıracaksınız ama, science kısmı ACT Sınavının en bilinmeyen ve tanınmayan kısmıdır. Daha doğrusu sınavın en yanlış şekilde anlaşılan kısmı diyebiliriz. Peki ACT Science kısmında tam olarak ne test edilmektedir ?  Ne kadar Science bilgisine ihtiyacınız vardır ? Sizin için bu bölümü detaylı şekilde anlatacağız ve aklınızda şüphe kalmaması için her detaya değineceğiz. ACT Science Test Kursu hizmetimizin en başında öğrencilerimizin hepsine detaylı olarak bu kısım hakkında bilgi veriyoruz ve ne ile karşı karşıya olduklarını anlamalarını sağlıyoruz.

ACT Sınavının bu bölümü, 35 dakikada cevaplanması gereken 40 sorudan oluşmaktadır. Zamana en çok dikkat etmeniz gereken bu bölümde, her soru için 52.5 saniye süreniz bulunmaktadır. Genel format ACT Reading kısmı ve ACT Matematik kısmına benzese de, ACT Reading kısmına çok daha yakındır. Science EXAM, 7 adet pasajdan oluşmaktadır. Her bir pasaj, grafik, deney özeti, tablo ve bilim adamlarının bakış açıları arasındaki uyuşmazlıkları içerebilir. Pasajların hepsinde 4 ile 7 arasında değişen çoktan seçmeli sorular bulunmaktadır. Science EXAM ile iyi bir sonuç almak istiyorsanız, çabuk ve doğru bir şekilde okuyup, anlamanız gerekmektedir.

ACT Science Test Kursu Diğer Açıklamalar

ACT Science Test, kendine has bir sınav çeşidi olduğu için, ACT Science Test Kursu ararken doğru yer seçimi ve doğru materyal seçimi son derece önemlidir. Kötü ACT materyalleri ile çalışmak zaman kaybına yol açarken aynı zamanda sizi hiç ileriye götürmeyecektir. Bunun önüne geçmek için hazırladığımız profesyonel materyaller ve deneyimli eğitim kadromuz ile ACT sınavından yüksek puan almanızı hedefliyoruz. Bir çok kurumda ve internette maalesef çok fazla miktarda yararsız ve kalitesiz ACT Sınavı için deneme sınavları ve ACT ders materyalleri bulunmaktadır. Paralı olsun olmasın, bu materyallerin çoğu sizi ulaşmak istediğiniz hedeften uzaklaştıracaktır. Bu yüzden ders alacağınız yeri titiz bir şekilde seçmenizi önermekteyiz.

Sunduğumuz ACT Science Kursu desteğimiz ile öğrencilerin ACT SCIENCE bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından ACT Science Test Kursu almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

4 thoughts on “ACT Science Test Kursu”

  1. Kendi başıma yapabileceğimi düşündüğüm ama aldığım destek sayesinde neler yapabildiğimi gördüğüm bir kurs oldu. ACT kursu için size gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. ACT Science için tek ihtiyacınız olan böyle bir destek.

  2. Materyalleriniz ve dersleriniz sayesinde Science bölümünü kısa sürede bitirebiliyorum. Siz olmasanız yapamazdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.