ACT Reading Test Kursu Sertifikalı Eğitmenler Tarafından Verilmektedir

act reading dersleri

ACT Reading Bölümü, 750 kelimelik 4 adet pasajdan oluşmaktadır. Toplam 40 sorudan oluşan bu kısımda, soruları cevaplamak için 35 ACT Science bölümünde olduğu gibi 35 dakikanız vardır. Korktunuz mu? Korkmayın. Diğer konularda olduğu gibi bu kısım da göz korkutucu olabilmektedir fakat sunduğumuz ACT Reading Test Kursu ile size yüksek puanlar almanız için destek oluyoruz. Referanslarımızı incelerseniz bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzu görebilirsiniz. Kağıt üzerinde zor görünmesine rağmen istenen skorlara ulaşmak yapılabilirliği olan başarıdır. Tek yapmanız gereken, ACT Reading Test Kursu sayesinde öğrendiklerinizi uygulamak, hızlı, bilgili ve yöntemsel olmaktır. Bu sayede çok kısa sürede hem ekonomik hem stres yaşamadan başarılı olursunuz. Kaliteli eğitmen kadromuz ile puanlarınız kısa sürede yükselirken siz de başarılı oldukça mutlu ve istekli olursunuz.

ACT Reading Test Kursu Diğer Açıklamalar

Diğer 4 ACT Subject Test ile kıyaslanınca, ACT Reading için hazırlanmak daha çok çaba ve zaman gerektirmektedir. Testin bu bölümünde iyi puan elde etmek sadece taktik ile başarılabilecek bir durum değildir. ACT Reading Test, kendine has bir sınav çeşidi olduğu için, ACT Reading Test Kursu ararken doğru yer seçimi ve doğru materyal seçimi son derece önemlidir. Kötü ACT materyalleri ile çalışmak zaman kaybına yol açarken aynı zamanda sizi hiç ileriye götürmeyecektir. Bunun önüne geçmek için hazırladığımız profesyonel materyaller ve deneyimli eğitim kadromuz ile ACT sınavından yüksek puan almanızı hedefliyoruz. Bir çok kurumda ve internette maalesef çok fazla miktarda yararsız ve kalitesiz ACT Sınavı için deneme sınavları ve ACT ders materyalleri bulunmaktadır. Paralı olsun olmasın, bu materyallerin çoğu sizi ulaşmak istediğiniz hedeften uzaklaştıracaktır. Bu yüzden ders alacağınız yeri titiz bir şekilde seçmenizi önermekteyiz. Bizimle başarılı olan öğrencilerimiz ile ve devam eden öğrencilerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ofisimize uğrayabilirsiniz.

Sunduğumuz ACT Reading Test Kursu desteğimiz ile öğrencilerin bu bölümüden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından ACT Reading Test Kursu almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

3 thoughts on “ACT Reading Test Kursu Sertifikalı Eğitmenler Tarafından Verilmektedir”

  1. En çok sorun yaşadığım ACT reading için katıldığım kursta diğer bölümler için de ders almaya başladım. İyi ki başlamışım çünkü kabullendiğim hatalarımdan da kurtulmaya başladım. Teşekkür ederim.

  2. Hatalarımı bana gösteren ve aynı zamanda psikolojik olarak da her zaman yanımda olan tüm hocalara çok teşekkür ederim. 30 barajını aşmak benim için siz olmasanız çok zordu.

  3. Başından sonuna kadar benim yanımda olmanız benim için paha biçilemezdi. 35 aldıysam bu sadece ve sadece sizin desteğiniz sayesindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.