ACT Matematik Test Kursu – ACT Math Test Kursu

act matematik dersleri

ACT Matematik Test bölümü, 60 dakikada cevaplanması gereken 60 soru içermektedir. Tüm matematik soruları çoktan seçmeli sorulardır ve her bir sorunun cevap bölümünde 5 adet şık bulunmaktadır. Bu sorular, öğrencilerin 11. sınıfın sonuna kadar öğrendiği 6 adet konudan sorulmaktadır. Bu konular: pre-algebra, elementary algebra, intermediate algebra, coordinate geometry, plane geometry, and trigonometry olarak sınıflandırılır. Aşağıda ACT Matematik Test Kursu (ACT Math Test Kursu)hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

ACT Matematik Test, kendine has bir sınav çeşidi olduğu için, ACT Matematik Test Kursu (ACT Math Test Kursu) ararken doğru yer seçimi ve doğru materyal seçimi son derece önemlidir. Kötü ACT materyalleri ile çalışmak zaman kaybına yol açarken aynı zamanda sizi hiç ileriye götürmeyecektir. Bunun önüne geçmek için hazırladığımız profesyonel materyaller ve deneyimli eğitim kadromuz ile ACT sınavından yüksek puan almanızı hedefliyoruz. Bir çok kurumda ve internette maalesef çok fazla miktarda yararsız ve kalitesiz ACT Sınavı için deneme sınavları ve ACT ders materyalleri bulunmaktadır. Paralı olsun olmasın, bu materyallerin çoğu sizi ulaşmak istediğiniz hedeften uzaklaştıracaktır. Bu yüzden ders alacağınız yeri titiz bir şekilde seçmenizi önermekteyiz.

ACT Matematik Test Kursu (ACT Math Test Kursu) Diğer Açıklamalar

ACT Matematik için yaptığınız çalışmalar size tüm soruları yazarak çözmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca yaptığınız denemelerde kaç yanlış yaptığınızı değil, hata yaptığınız konuları teşhis etmenizi öneriyoruz. Bu metod ile ACT Math EXAM için daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Şunu unutmamanız gerekir ki, ACT uzun soluklu çalışma isteyen bir sınavdır ve çalışmalarınızın karşılığını almanız için biraz zamana ihtiyacınız olacaktır. Bizim hedefimiz, hangi ACT matematik sorusu olursa olsun doğru cevaplamanız ve sınavda 60 sorunun hepsine doğru cevap vermenizi sağlamaktır. Referanslarımızdan çalışma şekillerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sunduğumuz ACT Matematik Test Kursu desteğimiz ile öğrencilerin ACT MATEMATİK bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından ACT Matematik Test Kursu (ACT Math Test Kursu) almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

5 thoughts on “ACT Matematik Test Kursu – ACT Math Test Kursu”

  1. Sizinle ACT çalıştığım için gerçekten çok şanslıyım. Sonuna kadar ailemden daha çok yanımda oldunuz.

  2. Ben çok istiyorum ama matematiği türkiye’ye göre ne kadar zor? Ne kadar sürede bitirebilirim matematik konularını

    1. Merhaba Selma Hanım. Eğitmenlerimiz size en doğru yönlendirmeyi yapacaklardır. Dilerseniz iletişim formunu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.