ACT Ingilizce Test Kursu – ACT English Test Kursu

act ingilizce dersleri

ACT Ingilizce Testi, İngilizce grammar becerilerini test eden çoktan seçmeli bir sınavdır. 75 sorudan oluşan ACT İngilizce Testi, 45 dakika sürmektedir. Bu kadar soru için bu kadar kısıtlı zaman verilmesi yetersiz gözükse de, ACT Testinin diğer kısımlarıyla kıyaslandığında, ACT English EXAM sizin zaten bildiğiniz şeyleri test etmektedir. Diğer bölümlerde olduğu gibi verilen paragraf ya da tablolardan bir çıkarım yapmanız gerekmemektedir. Eğer tüm ders materyallerini başarılı bir şekilde çalışırsanız, bu kısımdan iyi puan alırsınız. Bir çok kurumda ve internette maalesef çok fazla miktarda yararsız ve kalitesiz ACT İngilizce Sınavı için deneme sınavları ve ACT İngilizce ders materyalleri bulunmaktadır. Paralı olsun olmasın, bu materyallerin çoğu sizi ulaşmak istediğiniz hedeften uzaklaştıracaktır. Bu yüzden ders alacağınız yeri titiz bir şekilde seçmenizi önermekteyiz. Sunduğumuz ACT Ingilizce Test Kursu (ACT English Test Kursu) ve materyalleri ile hedefe en kısa sürede ve doğru şekilde ilerlemenizi hedefliyoruz.

ACT Ingilizce denemelerinden 26 – 34 arası puan alıyorsanız, daha önce bir çok öğrencimizde olduğu gibi siz de 34 – 36 bandına çıkabilirsiniz. Bu puanı almak hem grammar yetenekleri hem de söz bilimi becerilerinde gelişimi gerektirmektedir. ACT Ingilizce Test Kursu (ACT English Test Kursu) ile vereceğimizi bilgi,taktik ve stratejiler ile kısa sürede 34 – 36 bandına çıkmanızı hedefliyoruz ve bunu başarıyoruz. Eğer ACT sınavından 34 almışsanız, bunu 36 puana çıkarmak için tekrar sınava girmenize ya da ders almanıza gerek yoktur. Hiç bir Top College, size 36 alırsanız, 34 ten farklı şekilde bakmayacaktır. 34 alarak zaten onların belirlediği puan aralığına girmişsiniz demektir. ,Artık yapmanız gereken diğer başvuru sürecini iyi bir şekilde tamamlamak olmalıdır. Eğitim danışmanlığı konusunda uzman Admission Consultancy birimimiz ile bunu çok kolay şekilde başarmanıza yardım ediyoruz.

ACT Ingilizce Test Kursu (ACT English Test Kursu) Diğer Açıklamalar

Eğer 33 ya da altında puan almışsanız, o zaman ACT için çalışmaya başlamanızın zamanı gelmiş demektir. 32 ile 34 arasında düşündüğünüzden çok daha fazla bir puan farkı vardır unutmayın. Eğer 33 almışsanız Harvard University ACT  Skor ya da Princeton Uversity ACT Skor olarak “average” düzeydesiniz demektir. Ortalama bir durumda olmak başvurular için hiç de iyi bir şey değildir.

Sunduğumuz ACT Ingilizce Test Kursu (ACT English Test Kursu) desteğimiz ile öğrencilerin ACT Ingilizce bölümünden en yüksek puanı almasını hedefliyoruz. Tüm materyallerimiz ve eğitmenlerimiz sertifikalı olup, eğitmenlerimiz yurt dışı sınavları konusunda uzun yıllar deneyim sahibi olan kişilerdir. İstanbul dışından ACT Ingilizce Test Kursu (ACT English Test Kursu) almak isteyen öğrencilerimize ise online skype dersi ile yardımcı olmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

3 thoughts on “ACT Ingilizce Test Kursu – ACT English Test Kursu”

  1. Çok güzel bir hazırlık süreci oldu, tüm bölümlerde verdiğiniz destek ile şimdi ACT sınavını hallettim. Sonsuz teşekkürler.

  2. ACT’de en çok puan kaybettiğim bölüm bu bölümdü. Hocama çok teşekkür ederim bana tüm yöntemleri öğrettiği için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.